Projektové dopoledne - advent

12.prosince probíhalo projektové dopoledne s názvem "Advent." Děti si připomněly, co to advent je, různé vánoční zvyky a tradice. Ale hlavně většinu dopoledne vytvářely se svými p.učitelkami výrobky, které dokrášlily vánoční výstavu.

MŠ ve škole - český jazyk

Mikulášská nadílka

5.prosince proběhla ve škole mikulášská nadílka. Andělé s Mikulášem všechny děti obdarovali balíčkem sladkostí.

Rozsvícení vánočního stromu

1.prosince proběhlo před naší školou rozsvícení vánoční stromu. Žáci 1.ročníku zazpívali vánoční koledy pod vedením p.uč.Kapounkové. Program obohatil svým vystoupením šašek Viki.

Keramika - kroužek

Funny Bunny

27.listopadu se žáci 4.a5.ročníku zúčastnili soutěže v anglickém jazyce "Funny Bunny", která se uskutečnila na ZŠ Bedihošť. Naši školu reprezentovali tito žáci: Tomáš Burget a Adam Vychodil ze 4.ročníku, Hana Souralová a Jindřich Sládek z 5.ročníku.

Starostův hanácké vdolek

26.listopadu proběhlo v Dubanech sportovní dopoledne "Starostův hanácké vdolek." Z každé třídy soutěžili 4 žáci. Všichni závodníci bojovali z plných sil a obsadili krásné 6.místo.

Výroba adventních věnečků

26.listopadu jsme opět vyráběli adventní věnečky. Práce šla všem skvěle, protože nám odborně radily a pomáhaly paní Dopitová a paní Nosálová - odbornice na aranžování květin. Všichni jsme byli se svými výtvory velmi spokojeni.

Divadelní představení "Zahrada"

25.listopadu jsme shlédli v prostějovském divadle představení s názvem "Zahrada".

Historická vojenská posádka

24.listopadu jsme se opět setkali s vojáky historické vojenské posádky. Děti se dověděly spoustu informací o průběhu prusko-rakouské bitvy, o vojenských uniformách a zbraních.