MŠ ve škole - český jazyk

Funny Bunny - soutěž v AJ

Pěvecká soutěž

16.listopadu proběhlo školní kolo v pěvecké soutěži.

MŠ ve škole - matematika

Odměny za sběr

9.listopadu byly předány žákům odměny za sběr papíru.

Halloween v angličtině

27.října si žáci 3.ročníku užívali v hodině anglického jazyka Halloween's party.

Sběr papíru - říjen 2015

Konečně na druhý pokus se sběr papíru vydařil. Děkujeme zaměstancům Městyse Kralice na Hané za pomoc, ale také rodičům a prarodičům našich žáků za nasbíraný starý papír.

Návštěva na úřadu Městyse Kralice n/H

15.října žáci 3. a 4.ročníku navštívili úřad Městyse v Kralicích na Hané. Dověděli se spoustu zajímavých informací o naší vesnici, o činnosti zastupitelstva a od pana starosty Neorala obdrželi hezké dárky.

Divadlo - Příběhy včelích medvídků

9.října se žáci 1.a 2.ročníku zúčastnili divadelního představení "Příběhy včelích medvídků."

Východní Afrika

1. října shlédli žáci 3. - 5. ročníku projekci s názvem „Východní Afrika - kolébka lidstva“. Se zaujetím sledovali putování dobrodruha Adama Lelka po východní Africe. Při jeho cestě se seznámili například s obyvatelstvem, živočichy, podobou školní výuky nebo domorodými kmeny.