Výtvarná soutěž "Jak vypadá paní Zima?" - školní kolo

Do okresního kola bylo vybráno 8 výtvarných prací. Protože se však žádná práce neumístila a obrázky byly moc povedené, rozhodli jsme se uspořádat školní kolo.

Recitační soutěž - školní kolo

16.3.proběhlo školní kolo v recitaci.

Zdravý týden v 1. třídě

Žáci ochutnávali exotické ovoce a zeleninu, nosili do školy zdravé svačinky a vyrobili si zeleninový salát, který si dali k obědu.

Zdravý týden ve 4. a 5. ročníku

Žáci chutnali exotické ovoce a zeleninu, ze kterého sestavovali veselé talíře.

Olympiáda ve 2. třídě

24.2. se uskutečnila ve 2. třídě "Kralická zimní olympiáda."

Zdravý týden ve 2. třídě

Zdravý týden se uskutečnil ve dnech 21. - 25.2.2022.

Masopust ve 3. třídě

Masopustní veselí - na toto téma se bavili třeťáci ve výuce. Povídali si o významu, tradicích a také si sami vyráběli masky.

Plavecký výcvik

V letošním školním roce se účastní plaveckého výcviku žáci 2., 3. a 4. ročníku.

Zdravý týden - 3. ročník

Od 21.2. do 25. 2. se v naší třídě uskutečnil "Zdravý týden." Ve výuce probíhaly různé aktivity. Žáci si vyrobili z ovoce a zeleniny veselé talíře, v pracovních činnostech udělali ovocný salát a každý den jsme zahajovali veselou rozcvičkou.

Pracovní činnosti - 5. ročník - "Pomazánky"

21. 2. 2022 - v rámci "Zdravého týdne vyráběli žáci 5. ročníku v pracovních činnostech pomazánky. Vznikly tak, česneková se sýrem, nivová, vajíčková a rybičková. Všechny byly moc dobré.