• Úvod
  • Základní škola
  • Družina
  • Kronika
  • Dokumenty
  • Kontakt
  • Základní škola

    Organizace školního roku 2022/2023

     1. pololetí  1. září 2022 – 31. ledna 2023
     2. pololetí  1. února 2023 – 30. června 2023
     Podzimní prázdniny  středa 26. října 2022 - pátek 28. října 2022
     Vánoční prázdniny  23. prosince 2022 – 2. ledna 2023
     (vyučování začíná v úterý 3. ledna 2023)
     Pololetní prázdniny  pátek 3. února 2023
     Jarní prázdniny  6. března  10. března 2023
     Velikonoční prázdniny  čtvrtek 6. dubna - 10. dubna 2023
     Hlavní prázdniny  1. července – 31. 8. 2023

     

    Zájmové kroužky

    Ve školním roce 2022/ 2023 je připravena pestrá nabídka volnočasových aktivit pro naše žáky. Kroužky začínají od měsíce října ( 3. 10. 2022).

    Kroužek Vedoucí Určeno pro Termín
    Sportovní  L. Zemánková

     

    1. - 5. ročník

     

    pondělí

    13.00 - 14.00

    Angličtina

     

     

     Mgr. H. Půdová

     

     

     

    1. ročník

     

    úterý

    1.skupina

    13.30 - 14.00

    2. skupina

    14.15 - 14.45

    Angličtina

     Mgr. M. Kosková 2. ročník

    úterý

    1. skupina

    13.30 - 14.00

    2. skupina

    14.10 - 14.40

    Keramika

     J. Formanová 1. - 4. ročník

    středa 

    14.00 - 15.00

     

    Bižuterní dílna

     

     Mgr. M. Kosková 3. - 5. ročník

     

    čtvrtek

    13.30 - 14.30

    3. a 5. ročník

    14.30 - 15.30

    4. ročník

    Hrátky s češtinou  Mgr. P. Petrželová 4., 5. ročník

    středa

    14.00 - 15.00

    "Bruslení za školou" -  inline brusle  Newman school 1. - 5. ročník

    pondělí - od 19.9.

    13.30 - 15.00

    Klub zábavné logiky a deskových her

     Mgr. K. Hloch Drábková 3. - 5. ročník

     

    středa

    13.30 - 14.30

     

    Lyžařská škola

     

     

    Lyžařská škola - Hrubá Voda

     

    1. - 5. ročník

    leden

    Florbalový kroužek

     

     J. Půda 1. - 5. ročník

    úterý

    1 x za 14 dní

    15.00 - 16.00

     

    Dramatický kroužek Mgr. et Mgr. Radka Coufalová 1. - 5. ročník

    úterý

    17.30 - 18.30

    Počítače Mgr. P. Petrželová  4., 5. ročník

    pondělí

    14.30 - 15.30

    Anglická konverzace Mgr. P. Petrželová 4., 5. ročník

    úterý

    14.00 - 15.00