• Ovoce do škol

V letošním školním roce 2021/2022 se opět naše škola zapojila do projektu "Ovoce do škol"  a nově "Mléko do škol." Děti budou dostávat jedenkrát týdně ke svačině ovoce nebo zeleninu a krabičkové mléko "Kravík."

Již v minulém roce jsme zorganizovaly projektové vyučování s názvem "Týden zdraví." Děti plnily různé úkoly, dověděly se spoustu nových informací o zdravém stravování, poznávaly i ochutnávaly známé i ty méně známé druhy ovoce a zeleniny.

Každý žák dostal ke svačině:

7.9. - dvě švestky, banán                                                   8. 9.  - "Bovýskovo mléko"

22.9. - dvě švestky                                                           22. 9. - Žervé sýr

5.10.  jablko a hrušku                                                       23. 9. - "Bovýskovo mléko"

19.10. - dvě mandarinky                                                   7. 10. - "Bovýskovo mléko"

2.11. - dvě mandarinky                                                   19.10. - Žervé sýr

2.11. - kaki                                                                    20.10. - "Bovýskovo mléko"

16.11. - kaki                                                                    8.11. - "Bovýskovo mléko"

16.11. - jablečnou šťávu                                                  16.11. - Žervé sýr

3.12 - jablko a mandarinku                                              16.11. - "Bovýskovo mléko"

9.12. - jablečnou šťávu                                                     3.12. - plátkový sýr                                                                                                                                                                                                                      11.1. -  jablko                                                                   3.12. - "Bovýskovo mléko"

11.1. - dvě mandarinky                                                      9.12. - "Bovýskovo mléko"